HAMİT KAPLAN ORTAOKULU - AMASYA - HAMAMÖZÜ

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Amasya   Hamamözü   resmi   1691

İl:AMASYA
İlçe:HAMAMÖZÜ
Okul Adı: HAMİT KAPLAN ORTAOKULU
Kurum Kodu:713635
Adres:ARKUTBEY MAH. STADYUM CAD. NO: 24 HAMAMÖZÜ / AMASYA
Telefon:0 (358) 787 60 03
Faks:0
Web Sitesi:
Mail:713635@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:1
Hizmet Alanı:4
Yerleşim Yeri:Şehir
Zorunlu Çalışma Süresi:7
Hizmet Puanı:14
Öğretmen Sayısı:15
Öğrenci Sayısı:203
Derslik Sayısı:14
Lojman Sayısı:0
Ders Başlama-Bitiş Saatleri:Ders sabah 08.30´da başlar...Öğle arası vardır ve öğle sonu 15.00´da biter.
Öğretim Şekli:Tekli öğretim. ( Okulumuzda sadece 5.,6.,7. ve 8. Sınıflar bulunmakta ve 3´er şube olarak ders görmektedirler.) Sınıflarımız 18-25 arası mevcutlara sahiptir.
Isınma Şekli:Kalorifer ile ısınmaktadır.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:Amasya il merkezine 90 km. olup Amasya´nın en uzak ilçesidir. Çorum merkeze 45 km., Merzifon ilçesine 45 km. ve Gümüşhacıköy ilçesine 25 km uzaklıktadır.
Ulaşım:Okul ilçe merkezinde olup ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır.
Vizyon:VİZYON Milletimize daha iyi yaşam şartları sağlayabilmek için ülkemize hizmet edecek; ülkemizin, dünyanın gelişmiş ülkeleri arasına girmesini sağlayabilecek hizmetlerde bulunacak bireyleri, üst eğitim kurumlarına hazırlayan, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla dünyada örnek alınan eğitim kurumlarından biri olmak.
Misyon:Atatürk ilkelerine ve Atatürk milliyetçiliğine bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan, geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli, sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe, karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, girişimci, yapıcı, yaratıcı, topluma karşı sorumluluk duyan, insan haklarına ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen, bunları davranış haline getirmiş kişiler yetiştirmektir. Biz bunlara inanan insanlarız, bunları yapmak için varız ve bu doğrultuda mesai harcayarak insanımızı mutlu kılmak için çalışıyoruz. Milli ve manevi duygularla öğrencilerimizin her türlü becerilerini dikkate alarak eğitim ve öğretimimizi sağlamaktayız.

HAMİT KAPLAN ORTAOKULU Harita Bilgisi

AMASYA,HAMAMÖZÜ,HAMİT KAPLAN ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık