GEREDE ORTAOKULU - BOLU - GEREDE

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Bolu   Gerede   resmi 5   2750

İl:BOLU
İlçe:GEREDE
Okul Adı: GEREDE ORTAOKULU
Kurum Kodu:703070
Adres:DEMİRCİLER MAH. ÇAKMAKLIOĞLU SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 2 GEREDE / BOLU
Telefon:0 (374) 333 10 09
Faks: 0
Web Sitesi:
Mail:703070@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:1
Hizmet Alanı:4
Yerleşim Yeri:Şehir
Zorunlu Çalışma Süresi:0
Hizmet Puanı:14
Öğretmen Sayısı:0
Öğrenci Sayısı:0
Derslik Sayısı:0
Lojman Sayısı:0
Ders Başlama-Bitiş Saatleri:0
Öğretim Şekli:Tekli
Isınma Şekli:Kalorifer
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:Okulumuz ilçe merkezindedir. İl merkezi Bolu´ya ise 52 km. mesafededir.
Ulaşım:Okulumuza ilçe içerisinden yaya olarak ulaşım rahatça sağlanabilmektedir. İl merkezinden ise sabah saatlerinden itibaren her yarım saatte bir araba bulmak mümkündür.
Vizyon:Biz, toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratmanın ancak kendi bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz. Biz her çocuğun içinde, onun özgür, çok yönlü ve bütün bir birey olarak yetişmesini sağlayacak değerler olduğuna inanıyoruz. Bu değerlerin tamamını ona kazandırmanın yanında, topluma yararlı olmayı hedefleyen bir kişiliği oluşturacak değerleri de kazandırmak hedefimizdir. Bu noktada bize güç veren; okul öncesinden başlayarak tüm ilköğretim ve lise boyunca, “öğrencinin ruh sağlığını korumaya öncelik vererek kesintisiz olarak aynı iklim ve kültür içinde eğitilmesi” ilkesidir.
Misyon:Öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren; akademik başarısını yükselten çalışmaları referans gösterilen, etkin öncü bir kurum olmaktır. Okulumuz, her çocuğun içindeki değerleri ortaya çıkarır. Haklarını koruyacak yapı ve donanımı kazanmalarını sağlar. Çağdaş kuralları önemsemelerini; konuları, yaşamı ve insan ilişkilerini sadece duygusal yada sadece maddesel açıdan değil analiz yaparak yorumlayan bireyler olmalarını amaçlar. Uygar davranışın zayıflık olmadığını bilen bireylerin yetişmeleri için tüm olanakları sunar.

GEREDE ORTAOKULU Harita Bilgisi

BOLU,GEREDE,GEREDE ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık