KOÇ ORTAOKULU - BOLU - MERKEZ

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Bolu   Merkez   resmi 5   3813

İl:BOLU
İlçe:MERKEZ
Okul Adı: KOÇ ORTAOKULU
Kurum Kodu:703059
Adres:TEPECİK MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 289 MERKEZ / BOLU
Telefon:0 (374) 217 47 13
Faks: 0 (374) 217 66 75
Web Sitesi:
Mail:703059@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:1
Hizmet Alanı:2
Hizmet Puanı:11
Öğretmen Sayısı:0
Öğrenci Sayısı:0
Derslik Sayısı:0
Lojman Sayısı:0
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:3 Km
Ulaşım:Her yarım saatte bir Sümer- Sanayi hattındaki belediye özel halk otobüsleri çalışmaktadır. Bu otobüslerle okulumuza ulaşılabilir. Ayrıca Bolu karaköy kooparitifinin üniversiteye her 30 dk da bir kalkan minübüsleri ile okulumuza ulaşılabilir. Bu minübüsler
Vizyon:Hedef kitlemizi, bilgi kaynaklarına nasıl ulaşacağını ve bundan en verimli şekilde nasıl yararlanacağını öğrenerek, bilgi üretebilen, araştırmacı, sorgulayıcı, yaratıcı ve özgür düşünebilen, düşündüğünü ifade edebilen, çevresiyle barışık, Atatürk ilke ve inkılâplarını, bu çizgide bir demokrasi ve barış anlayışını benimsemiş; gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilerek ona göre hazırlıklarını yapan, yaratıcı çözümleri, alışılmış çözümlerin üzerinde tutan, sorunlara yaratıcı ve yapıcı çözümler üretme çabasında olan; aynı zamanda da sevgi ve hoşgörü iklimini soluklayan, herkesle diyaloga açık, meraklı, girişimci, tutarlı, plânlı ve ilkeli olan insanlığın temsilcileri olarak yetişmelerini sağlamaktır.
Misyon:Koç İlköğretim Okulu çalışanları olarak Atatürk ilke ve inkılâplarına, Cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk Milli Eğitimi’nin genel amaçları doğrultusunda kendisiyle barışık, sağlıklı bir güven duygusu ve öz denetim geliştirmiş, ana dilini etkili bir şekilde kullanabilen spor yapan, dinç ve sağlıklı olmaya özen gösteren kültür ve sanat etkinliklerine katılan, ailesini, vatanını, milletini ve tüm insanlığı seven; kendi öz benliğini ve kabiliyetlerini bilerek bunları milletinin hizmetinde kullanmayı hedefleyen; düşünsel ve bedensel emeğe saygılı insanlar yetiştirmektir.

KOÇ ORTAOKULU Harita Bilgisi

BOLU,MERKEZ,KOÇ ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık