BAHADINLAR ORTAOKULU - DENİZLİ - ÇAL

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Denizli   çal   resmi   1054

İl:DENİZLİ
İlçe:ÇAL
Okul Adı: BAHADINLAR ORTAOKULU
Kurum Kodu:745373
Adres:Bahadınlar Köyü Çal
Telefon:(258) 754 61 93
Faks:
Web Sitesi:
Mail:745373@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:1
Hizmet Alanı:4
Yerleşim Yeri:Şehir
Zorunlu Çalışma Süresi:7
Hizmet Puanı:14
Öğretmen Sayısı:9
Öğrenci Sayısı:48
Derslik Sayısı:5
Lojman Sayısı:0
Ders Başlama-Bitiş Saatleri:1. Ders 2. Ders 3.Ders 4. Ders 5. Ders 6. Ders Giriş Çıkış Giriş Çıkış Giriş Çıkış Giriş Çıkış Giriş Çıkış Giriş Çıkış 08.50 09.30 09.40 10.20 10.40 11.20 11.30 12.10 13.00 13.40 13.50 14.30
Öğretim Şekli:NORMAL
Isınma Şekli:KALORİFER
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İL MERKEZİNE 90 KM, İLÇE MERKEZİNE 22 KM DİR.
Ulaşım:İL MERKEZİNE VE İLÇE MERKEZİNE ULAŞIM ÖZEL VE ORTAKÖY BELEDİYESİ ARAÇLARI İLE SAĞLANMKATADIR.
Vizyon:Bahadınlar Ortaokulu olarak bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirilmelerine fırsat tanımak ve onları 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız. Biz Bahadınlar Ortaokulu olarak Atatürk İlkeleri’ni evrensel bir bakışla bütünleştirebilen kendini ve toplumu geliştirmeyi ilke sayan, toplum sorunlarına duyarlı, sorumluluğunu bilen, bilgiyi nerede bulacağını bilen, araştırmacı, düşündüklerini rahatça ifade edebilen, yürekleri sevgi dolu bireyler yatiştirmek için varız.
Misyon:İstiyoruz ki okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İstiyoruz ki okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. İstiyoruz ki okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler, birbirlerinin öğrenmesine ve gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. İstiyoruz ki okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. İstiyoruz ki her öğrencimiz kendisi ve çevresi ile barışık, hoşgörülü ve demokrat, başkalarıın düşünce ve inançlarına saygılı, laik hukukun üstünlüğne inanan, barışçı, çevreci, gerçekçi, girişimci, bilmediklerini öğrenmenini yol ve yöntemini bilen, başkalarının haklarına da kendi hakları kadar değer veren, empati kurabilen, Cumhuriyetimizin temel niteliklerini savunabilen, Atatürk İlkeleri’ne bağlı, bağımsız ve özgür düşünen, toplumda görev almaya hazır, katılımcı bireyler olarak yetişsin.

BAHADINLAR ORTAOKULU Harita Bilgisi

DENİZLİ,ÇAL,BAHADINLAR ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık