HACIÖMER ORTAOKULU - ERZURUM - TEKMAN

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Erzurum   Tekman   resmi 5   2705

İl:ERZURUM
İlçe:TEKMAN
Okul Adı: HACIÖMER ORTAOKULU
Kurum Kodu:716863
Adres:HACIÖMER MAH. HACIÖMER SK. NO: 98 TEKMAN / ERZURUM
Telefon:0 (442) 571 51 97
Faks: 0
Web Sitesi:
Mail:716863@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:3
Hizmet Alanı:6
Hizmet Puanı:30
Öğretmen Sayısı:8
Öğrenci Sayısı:98
Derslik Sayısı:5
Lojman Sayısı:4
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:Hacıömer köyü Erzurum’a bağlı Muş ana karayolu üzerinde olup bağlı olduğu Tekman ilçesine 31 km, Hınıs ilçesine 30 km uzaklıktadır. Erzurum’a uzaklığı yaklaşık 120 km dir.
Ulaşım:Hınıs ilçesinden Erzurum merkeze giden araçlar köyümüzden geçmektedir. Sabah 8 akşam 5, saat başı en az iki araç ile Erzurum merkeze ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır.
Vizyon:Biz, Hacıömer Ortaokulu olarak istiyoruz ki, -Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. -Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Bizlere inansın, destek olsun. -Bilgiye ulaşan, ulaştığı bilgileri kullanan, kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olsun ve bunu çevrelerine yaysın.
Misyon:Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, -Öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, -Öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetiştirmek. -Okulumuzda bir atılım, bir değişim oluşturarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak,

HACIÖMER ORTAOKULU Harita Bilgisi

ERZURUM,TEKMAN,HACIÖMER ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık