KOÇYAYLA ORTAOKULU - ERZURUM - TEKMAN

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Erzurum   Tekman   resmi 5   2790

İl:ERZURUM
İlçe:TEKMAN
Okul Adı: KOÇYAYLA ORTAOKULU
Kurum Kodu:717061
Adres:KOÇYAYLA MAH. KOÇYAYLA SK. NO: 99 TEKMAN / ERZURUM
Telefon:
Faks: 0
Web Sitesi:
Mail:717061@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:3
Hizmet Alanı:6
Hizmet Puanı:30
Öğretmen Sayısı:5
Öğrenci Sayısı:95
Derslik Sayısı:4
Lojman Sayısı:2
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:Koçyayla İlköğretim Okulunun Tekman ilçe merkezine uzaklığı 25 km, Erzurum iline karayolu uzaklığı 175 km ve dağ yolu uzaklığı ise yaklaşık 95 km’dir.
Ulaşım:Tekman ilçe merkezine ulaşım köyün kendi transitleri ile yapılmaktadır. Yol ücreti: Erzurum-Tekman :15 tl Tekman -Koçyayla: 5 tl´dir
Vizyon:Kurumumuz; tüm birimlerinde güven ortamını oluşturmuş, Atatürk İlke ve İnkılâpları ile Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda çağdaş, ilerici, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirip uluslararası standartlar doğrultusunda eğitim-öğretim vererek öncelikle ülkemizin hızlı bir bütünleşme süreci yaşadığı şu yıllarda ülkelerin önde gelen başarılı eğitim kurumları arasında yer almak.
Misyon: Öğrencilerimizin entelektüel ve insanî niteliklerini geliştirmek,  Türkiye ve dünya için kendilerine güvenen, ahlâklı, lider nitelikli ve sorumluluk sahibi öğrencileri üst öğrenim kurumlarına hazırlamak,  İyi birer vatandaş olmalarını sağlamak,  Öğrencilerin rahat edebilecekleri ve sevecekleri bir okul ortamı hazırlamak,  Kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

KOÇYAYLA ORTAOKULU Harita Bilgisi

ERZURUM,TEKMAN,KOÇYAYLA ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık