ATATÜRK ORTAOKULU - KÜTAHYA - MERKEZ

Sayfada yer alan bilgilerin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Okulların yayınladığı herkese açık bilgilerdir.

  Kütahya   Merkez   resmi 5   3172

İl:KÜTAHYA
İlçe:MERKEZ
Okul Adı: ATATÜRK ORTAOKULU
Kurum Kodu:716491
Adres:AKKENT MAH. 5. AK SK. TOKİ SİTESİ LD* AKKENT İMAM HATİP ORTAOKULU BLOK NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / KÜTAHYA
Telefon:0 (274) 225 56 99
Faks: 0 (274) 225 56 99
Web Sitesi:
Mail:716491@meb.k12.tr
Hizmet Bölgesi:1
Hizmet Alanı:2
Yerleşim Yeri:Şehir
Zorunlu Çalışma Süresi:0
Hizmet Puanı:11
Öğretmen Sayısı:41
Öğrenci Sayısı:560
Derslik Sayısı:25
Lojman Sayısı:0
Ders Başlama-Bitiş Saatleri:08:30-15:00
Öğretim Şekli:NORMAL ÖĞRETİM
Isınma Şekli:DOĞALGAZ
İl/İlçe Merkezine Uzaklık:5500 METRE
Ulaşım:Okulumuza toplu taşıma araçlarıyla şehir merkezinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel Halk Otobüslerinden 8 numaralı otobüs ile 14 numaralı otobüsler Akkent Mahallesi TOKİ Bloklarına ve okulumuza ulaşım imkanı sunmaktadırlar.
Vizyon:Eğitimle ilgili tüm taraflar arasında iy i diyalog oluşturmuş, fizik ortamı ve eğitimiyle çevrede örnek gösterilen, kişilikli, demokratik, dürüst bireyler yetiştiren, ekonomik ve sosyal sorunları yine öğrencilerle çözmeyi başarmış, topluma yararlı kampanyalar düzenleyen, topluma mükemmel temel taşları yetiştiren bir eğitim kurumu olmak. İSTİYORUZ Kİ... Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.
Misyon:İnanıyoruz ki... Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir. İnanıyoruz ki... Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. İnanıyoruz ki... Biz hepimiz öğrencilerimizin başarısını artırmak için sorumluluk alır ve verimli çalışırız. İnanıyoruz ki... Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencilerimize bir birey olarak saygı duyar, onları koruyup gözetiriz. Farkındayız ki... Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz.

ATATÜRK ORTAOKULU Harita Bilgisi

KÜTAHYA,MERKEZ,ATATÜRK ORTAOKULU

Yorum Yaz

Son Yorumlar
    Hiçbir yorum eklenmemiş. İlk siz olun?
Yukarı Çık